TUNIS artykuły orientalne
TUNIS artykuły orientalne
polski english deutsch

Lampa SIDI mielle

Produkt tygodnia

Lampa SIDI mielle

Pochodzenie: Tunezja

Cena: 129.99

Przepiękna, oryginalna arabska ażurowa lampa ścienna w kształcie klasycznej arabskiej klatki dla ptaków. Lampa ma tzw. "świecznik" wewnątrz ale najlepiej podłączyć ją do prądu - ma miejsce na przewody, instalacje (żarówka na mały gwint). Wymiary : 26 x 14 x 8 cm. KOLOR : Wielokolorowa. 
ZWRACA UWAGĘ BAJECZNA BARWA, KOLORYSTYKA, DELIKATNE APLIKACJE. ...

 

Największy wybór TAGINE w Polsce !!! Zapraszamy - Największy wybór TAGINE w Polsce !!! Zapraszamy - Największy wybór TAGINE w Polsce !!! Zapraszamy - Największy wybór TAGINE w Polsce !!! Zapraszamy - Największy wybór TAGINE w Polsce !!! Zapraszamy -

Polecamy

Kafle

Głównym profilem naszej działalności jest arabska ceramika. W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo wazy, misy, talerze, lampy, kafle, tagine znane również jako tajine itp. Wszystkie oferowane przez nas produkty są ręcznie wykonane i ręcznie malowane przez berberyjskich artystów w małych, rodzinnych manufakturach.

Taniec brzucha

Oprócz ceramiki posiadamy także szeroki asortyment produktów do tańca brzucha - bellydance, począwszy od chust i strojów do tańca a skończywszy na drobiazgach w postaci orientalnych, indyjskich kolczyków.