TUNIS artykuły orientalne
TUNIS artykuły orientalne
polski english deutsch

Wazonik gliniany

Produkt tygodnia

Wazonik gliniany

Pochodzenie: Tunezja

Cena: 17.99

Wazonik gliniany. Doskonały element dekoracyjny ! Ceramika naturalna, wykonana ręcznie przez rzemieślników berberyjskich. Rozmiar wazonika : wysokość 15cm, średnica 9cm.
...

 

Największy wybór TAGINE w wielu rozmiarach i kolorach ! Zapraszamy ! - Największy wybór TAGINE w wielu rozmiarach i kolorach ! Zapraszamy ! - Największy wybór TAGINE w wielu rozmiarach i kolorach ! Zapraszamy ! - Największy wybór TAGINE w wielu rozmiarach i kolorach ! Zapraszamy ! - Największy wybór TAGINE w wielu rozmiarach i kolorach ! Zapraszamy ! -

Polecamy

Kafle

Głównym profilem naszej działalności jest arabska ceramika. W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo wazy, misy, talerze, lampy, kafle, tagine znane również jako tajine itp. Wszystkie oferowane przez nas produkty są ręcznie wykonane i ręcznie malowane przez berberyjskich artystów w małych, rodzinnych manufakturach.

Taniec brzucha

Oprócz ceramiki posiadamy także szeroki asortyment produktów do tańca brzucha - bellydance, począwszy od chust i strojów do tańca a skończywszy na drobiazgach w postaci orientalnych, indyjskich kolczyków.